Vyberte zemi 
 
   
 
 
Jste uvnitř.: Produkty

PRODUKTY


Zajištění do důchodu

Hlavní těžištěm finančního poradenství v Zepter Finance spočívá v zabezpečení do budoucnosti, především proto, že osobní penzijní zajištění se stalo nutností pro každého, kdo si i v důchodovém věku chce zachovat svůj životní standard.

Majetkové pojištění

Pojištění domácnosti nabízí pojistnou ochranu pro zařízení Vaši domácnosti proti živelným pohromám, krádeži, loupeži a vandalismu. Kromě samotných věcí jsou pojištěny i náklady vzniklé při ochraně majetku nebo při odstranění vzniklých škod. Jakákoliv smlouva dává možnost sjednání dodatečných doplňkových služeb a to vždy za nejlepších podmínek na trhu.

Pojištění nemovitosti je základním prostředkem sloužícím k ochraně nejen budov, ale i staveb s bydlením souvisejících (garáže, bazény, ploty apod.) Kromě základních rizik, jako je požár, povodeň, záplava, vichřice, krupobití a další je možno pojistit stavbu i na jiné, elementární škody.

Správné zabezpečení dětí

Děti žijí současností a nemyslí na budoucnost. Vy jako rodiče se můžete dnes – s dostatečným předstihem – postarat o budoucnost Vašich nejmenších. Vždyť děti mají právo na bezstarostný život v jistotě!

Témata, která jsou nejvíce diskutovaná při zabezpečení a pojištění:
  • Vzdělání
  • Sport & Volný čas
  • Budování kapitálu na „vstup do života“, první bydlení, auto apod.
Zepter Finance nabízí ve všech těchto oblastech na míru šité řešení, které jsou individuálně přizpůsobené potřebám dětí a mládeže.
Je pro Vás bezpečí Vašich dětí důležitým tématem? Váš osobní pojistný poradce s Vámi ochotně probere možnosti, které v zabezpečení Vašich dětí máte, tak, aby zvolené řešení přesně odpovídalo Vašim potřebám.


Pojištění motorových vozidel a úrazové pojištění

Povinné smluvní pojištění slouží na ochranu všech, kteří se účastní provozu na veřejných komunikacích – na ochranu nejen poškozeného, ale i viníka.

Úrazové pojištění Vám poskytne pojistnou ochranu pro následky úrazu, jakými mohou být invalidita, smrt nebo pobyt v nemocnici. Rozsah finančního plnění je možné zvolit tak, aby Vás v případě úrazu plně finančně zajistilo.

Financování / Investiční strategie

V důsledku velkého množství různých investičních společností se časem stalo velmi náročné rozhodnout se pro správnou možnost. Váš Persobal Finance Consultant Vám rád poskytne poradenství přesně v souladu s Vašimi přáními a potřebami a podpoří Vás při výběru rozličných způsobů financování jako například stavební úvěry, osobní půjčky nebo leasing a také Vám pomůže při vypracování konceptu financování.


Alternativní investice / Zlato

Navzdory všem hospodářským a finančním krizím představuje zlato bezpečnou alternativní investici a momentálně se poptávka po investičním zlatě – především v důsledku nejistoty na finančních trzích – zvyšuje, jako nikdy v minulosti.

Omezené množství a všeobecná jistota pomohli zlatu dosáhnout nebývalého nárůstu jeho hodnoty. Díky zvyšující se poptávce a omezením v oblasti těžby je i nadále možné očekávat stoupající trend v oblasti ceny zlata.