Vyberte zemi 
 
   
 
 
Jste uvnitř.: Zepter Finance / Vize & Mise

VISION & MISSION


VIZE

Philip Zepter, zakladatel společnosti Zepter International je oduševnělým vizionářem.

Svou filosofií, zdravým způsobem života, perfekcionismem, dodržováním zdravého životního stylu, stejně jako zajištěním osobního blahobytu dnešní i budoucí generace položil Philip Zepter milník pro budoucnost své skupiny. Uvedené je klíčem pro kontinuální růst koncernu a úspěch skupiny Zepter Finance.

Pan Philip Zepter, vizionář, který úspěšně a pevně vede svou společnost po více než dvě desetiletí, nepřijímá žádné překážky, pouze nové, větší a náročnější cíle. To je klíčem k nepřetržité prosperitě a úspěchu společnosti Zepter International.
signature.png  


MISE

Úspěch společnosti Zepter Finance se nezakládá jen na samotných inovativních řešeních v oblasti produktů, ale také na vzdělaných a motivovaných spolupracovnících, kteří svým klientů poskytují špičkovou péči a jsou přesvědčení o nezávislém finančním poradenství a toto nadšení předávají také našim klientům.

Společnost Zepter je hrdá na své prvotřídně vyškolené spolupracovníky v odbytu, manažery a poradce, kterým je finančnictví důvěrně známé a kteří jsou schopni svým klientům poskytnout poradenství odpovídající tržní nabídce a je v souladu s klientovými přáními, cíli a potřebami.

Zepter neustále vyvíjí snahu směřující k otevření nových trhů, ke zlepšení a dalšímu vývoji svých produktů, protože jen tímto způsobem je možné zajistit finanční poradenství na špičkové úrovni i v budoucnosti a to i těm nejnáročnějším klientům.