Vyberte zemi 
 
   
 
 

PROFIL SPOLEČNOSTI

company-profile.jpg

Kvalita služeb, dlouhodobá řešení a spokojenost klientů na základě nezávislého, odborného a komplexního finančního poradenství.

Životní a neživotní pojištění, penzijní a zdravotní zabezpečení, úvěry a budování majetku představují pro klienty mimořádně obsáhlou oblast. Zejména poslední roky byly poznamenané nepřehlednou různorodostí nabídek a chybějící kvalitou na trhu. O to těžší je pro klienta najít to nejlepší produktové řešení, především pro to, že k tomuto jsou zapotřebí odborné znalosti, rozsáhlý přehled o produktech a znalost trhu včetně prognóz do budoucna. Zepter Finance nabízí svým klientům veškeré potřebné know-how a na tomto základě spojuje kompetentnost s profesionalitou a serióznost se záměrem najít na trhu pro klienta to nejlepší kompletní řešení.

 
Klíčovou oblastí působnosti Zepter Finance je nezávislé a komplexní finanční poradenství pro své klienty. Takovým způsobem poskytuje svým klientům, stejně jako svým spolupracovníkům nejlepší možné odborné poradenství ve všech finančních záležitostech.
Dlouholeté zkušenosti v oblasti spolupráce se všemi předními pojišťovnami a bankami Evropy umožňují v mnohých zemích, jako je Rumunsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Srbsko, Rusko a Ukrajina nabízet zajímavé portfolio produktů. V každé z těchto zemí Zepter Finance analyzuje a vyvíjí spolu s renomovanými partnery v oblasti financí moderní a exkluzivní finanční produkty, které svým klientům nabízí za nejlepších možných podmínek.

Filozofie společnosti spočívá v nezávislém, odborném a komplexním finančním poradenství pro klienty Zepter Finance.